Loading map...
 Strona Główna    Komfortowe, przestronne mieszkanie 60,41 m2 z dwoma sypialniami oraz balkonem w inwestycji „Rakowicka Podkowa”

Komfortowe, przestronne mieszkanie 60,41 m2 z dwoma sypialniami oraz balkonem w inwestycji „Rakowicka Podkowa”

Rakowicka 22H, Osiedle Oficerskie, Krakow,
małopolska, 31-510, Poland
1,499,000 PLN Sprzedaż
  • 787
  • 2 Liczba sypialni
  • 1 Łazienka
  • 60,41 m²
Waleria +48 511 185 726
Waleria +48 511 185 726
Zapraszam do kontaktu

Apartamenty Nowe prezentuje

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w  prestiżowej inwestycji „Rakowicka Podkowa” przy ul.Rakowickiej 22H. Mieszkanie znajduje się na 5 (ostatnim) piętrze  nowoczesnego i kameralnego apartamentowca z recepcją, monitoringiem i ochroną z 2018 roku. Ma powierzchnie 60,41 m2, na które składa się: funkcjonalny, nowoczesny salon połączony z aneksem kuchennym, dwie osobne sypialnie, łazienka z wanną (z oknem), przedpokój oraz balkon. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone, w dobrym standardzie. Wyposażone w jednostkę klimatyzacyjną w salonie.  Do mieszkania przynależy zamykany garaż typu box w hali parkingu podziemnego (zakup obligatoryjny)

Inwestycja „Rakowicka Podkowa” zlokalizowana przy ulicy Rakowickiej 22 H, w ścisłym centrum miasta. Wychodząc z mieszkania wystarczy krótki spacer, aby znaleźć się na Plantach. Stąd już zaledwie kilka kroków przebytych w cieniu zabytkowych kamienic i jesteśmy w sercu Krakowa.
Przyszli właściciele skorzystają z dostępu do licznych linii autobusowych, tramwajowych i kolejowych, w tym także z szybkiego tramwaju i bezpośredniego połączenia pomiędzy Dworcem Głównym a portem lotniczym w Balicach. Bliskość Galerii Krakowskiej oraz licznych punktów handlowych i usługowych w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji to wygoda codziennych zakupów i znacząca oszczędność czasu. Do dyspozycji mieszkańców plac zabaw i ławeczki na dziedzińcu.

cena: 1 499 000 PLN (24 813,77 PLN/m2)
garaż typu box: 99.000 PLN (zakup obligatoryjny)
opłaty administracyjne + zaliczki na wodę ciepłą/zimną, ogrzewanie, śmieci: 1.014 PLN
prąd: wg zużycia
podatek PCC: 2% (jeśli dotyczy)

Status oferty: Nowa oferta
Cena za metr PLN: 24 813,77
Dzielnica: osiedle oficerskie
Piętro: 5
Opłaty administracyjne: 1038
Rok budowy: 2018
Wolne od: do uzgodnienia